top of page
Sauna z widokiem

Sauna

concept

home &

- SAUNA HOME CONCEPT -

Kobieta w saunie

& Sauna Concept&

WYOBRAŹ SOBIE MOMENT...

... w którym wracasz do domu na pełnym zmęczeniu.
Wszystkie napięcia całego dnia skumulowane są w Twojej głowie. Stres odciska swoje piętno, emocje buzują, masz nerwy na postronkach. Dłużej już tego nie zniesiesz...

Czujesz, że masz wszystkiego dosyć. Masz ochotę rzucić to wszystko w cholerę, ale wiesz, że to nie rozwiąże Twoich problemów. Zamiast tego, odkładasz wszystko na bok, oddzielając się od tego całego ciśnienia. W końcu, otwierasz drzwi i wchodzisz do sauny.

prywatna-sauna-ogrodowa-domowa-sauna-concept-0.jpg
Redukcja stresu i napięcia - saunowanie pomaga zmniejszyć poziom kortyzolu w organizmie, co skutkuje redukcją stresu i napięcia.

ZALETY SAUNY

 & Sauna Concept

BEST MOMENTS IN LIFE

Poczuj, jak ciepło otacza Twoje ciało, rozgrzewając każdy mięsień i kierując się do Twojego wnętrza. Zamknij oczy i zanurz się w ciszy. Tutaj, nikt Cię nie przeszkadza, nikt nie narzuca na Ciebie swoich wymagań. Tutaj, jesteś tylko Ty i Twoje potrzeby.

Poczuj, jak Twój oddech staje się wolniejszy, jak krew przepływa po całym ciele, a Twoje myśli się uspokajają. Zostaw cały świat za drzwiami i skup się tylko na tym, co tutaj i teraz.

Sauna

“Jeśli sauna, wódka i smoła nie pomogą, to choroba jest śmiertelna.” 

- Fińskie powiedzenie -

& Dlaczego warto wybrać saunę domową?

WADY PUBLICZNEJ SAUNY

   Brak higieny i nieprzyjemne zapachy - w prywatnej saunie mogę zadbać o czystość i zapach, który mi odpowiada.

  

Nieprzyjemne zachowanie innych ludzi - w swojej własnej saunie nie muszę obawiać się irytującego zachowania innych osób.
  Zaburzanie ciszy i rozmowy - w prywatnej saunie mogę cieszyć się ciszą i spokojem, bez niepotrzebnych rozmów.

 

  Nagabywanie czy niechciani adoratorzy - w swojej własnej saunie nie muszę martwić się o niechcianą uwagę czy niewłaściwe zachowanie innych osób.

& Sauna Concept

BEST MOMENTS IN LIFE

W zaciszu domowej sauny zbudowanej przez Sauna Concept, możesz poczuć prawdziwe odprężenie i zregenerować swoje ciało i umysł. To jest Twoje miejsce, gdzie możesz znaleźć spokój
i zrelaksować się w dowolnym momencie.

Podsumowując, Twoja sauna, to będzie Twoje miejsce, Twój czas, Twój relaks. Twoje miejsce intymnego spokoju, bez zakłóceń.

Dokładnie tak! Posiadanie własnej sauny daj Tobie pełną kontrolę nad warunkami i atmosferą, co pozwali na pełny relaks i odpoczynek bez zakłóceń. Wyobraź sobie BRAK ludzi, wszystko CZYSTE i HIGIENICZNE, tylko przyjemne zapachy, tylko sytuacje, które Tobie odpowiadają. Nieprzyjemności już NIGDY NIE będą problemem! Własna sauna pozwoli Tobie skoncentrować się tylko na sobie i na swoim samopoczuciu, co będzie miało OLBRZYMI wpływ na poprawę Twojego zdrowia fizycznego, mentalnego, samopoczucia i równowagi wewnętrznej.

& Napisz, o jakiej saunie marzysz!

WSPÓLNIE ZREALIZUJEMY TWOJE MARZENIE!

Contact

Kontakt

SAUNACONCEPT@ONET.PL / TEL: 574 980 833

Wyględy ul. Topolowa 2 

05-083

Skontaktuj się z nami, wszystkim się zajmiemy!

Dziękujemy za wiadomość!

bottom of page